siis kui ma ükskord mängu sain ja täiega feilisin

veel 10 minti sain mängida

hästäg yohpoloswag, ma ei tea, midagi ei toimu, k thx bye

Esimene pilt Stina poolt tehtud enne, kui Eesti-Andorra mängu vaatama läksime.
Teine tähistab seda, et saime aastaraamatud kätte. Võite iseloomustusi võrrelda lausa ja värki. Ma olen nii lahke.
Kolmas pilt on mu papudest, mis algselt olid üleni mustad. Soetasin need Maksimarketist 4,95€, hihi. Kunagi teen DIY-õpetuse, aga enne seda panen oma äri püsti. Ühed mustad ootavad juba paar nädalat kapil, et need ära värviksin. Võite Fbs silma peal hoida, kui valmis, siis müün maha. Jalanumber on neil 38. :)
Järgmised kolm pilti on minu ja stina kribu- ning balta turu retkest. Lõpetasime nelja kotitäie kraamiga. Kahepeale läks kokku mingi 20€? Thrift shopping on mu uus lemmiktegevus. Lihtsalt nii imelisi asju võib leida, et ainult imesta.
Ratastega pildid on ühest õhtust, kui ma alguses käisin trennis ja siis läksin Täpi ja Elysega rattaretkele. Siis oli külm veel, mul lahedad augulised kindad käes. Sõrmeotsa paistab. See rattaretk oli selline, et sõitsime Padula sillani, tegime paar pilti ja siis sõitsime tagasi. Hih.
Vahepeal oli meil Floraga mäng ka, sain esimese poolaja mängida, vasakpoolik, aga ilmselgelt ma ei saanud seal hakkama. Polnud minu päev, muud midagi. -.- Kaotasime 0:3
Tammekale kaotasime 2:0. Teise poolaja viimased circa 10 minutit sain paremkaitsesse, polnud minu päev jälle.
No ja viimane pilt on ilmselgelt mingi random selfie.