CCXXXV

20:59

ehk fairytales

Pole ammu, midagi kirjutanud teile, nüüd mõtlesin, et tutvustaks kaht sarja.

Once Upon A Time
2011

Emma Swan on 28-aastane tagatismaksete koguja, kes on endaga ise hakkama saanud alates sellest, kui ta imikuna hüljati. Kõik hakkab muutuma, kui poeg, kelle Emma aastaid tagasi ära andis, ta üles leiab. Henry on nüüd juba 10-aastane ning vajab hädasti ta abi. Poiss usub, et Emma on alternatiivsest maailmast pärit Lumivalgekese ja Võluva Printsi kadunud tütar. Henry muinasjuturaamatu kohaselt tahtsid nad kaitsta ta ema Kurja Kuninganna needuse eest, mis vangistas muinasjutu igaveseks ja tõi nad meie kaasaegsesse maailma.

Muidugi ei usu Emma sõnagi, aga kui ta toob poisi tagasi Storybrooke’i, taipab ta, et miski tõmbab teda ebatavalise poisi ja kummalise Uus-Inglismaa linna poole. Henry pärast muretsedes otsustab ta natukeseks ajaks linna jääda, kuid peagi avastab, et Storybrooke on enamat kui esialgu näib. See on koht, kus maagia on unustatud… kus muinasjututegelased on elus, kuigi nad ei mäleta enam, kes nad olid. Võimas lahing mõlema maailma tuleviku nimel on algamas. Headuse võidu nimel peab Emma leppima oma saatusega ning võitlema kõigest väest.

http://www.filmiveeb.ee/seriaalid/596/Ukskord-ammu/
Grimm
2011

Nick Burkhardt (David Giuntoli) on politseiuurija, kes saab teda, et tema on viimane Grimmide järeltulija ja sellega kaasneb pärand. Pärand, mida ta parema meelega üldse ei omaks. Aga kuna ta on politseuurija ja Grimmide pärand annab temale ainukesena võime näha üleloomulikke olendeid, kes kuritöösid sooritavad, siis tema ülesanne on nad ka tabada. Kui kunagi oli maailmas arusaam, et libahundid on halvad ja muud olendid head, siis nüüd panevad tundub, et tasakaal maailmas ei ole enam nii lihtne nagu see kunagi oli. Kõik head ei ole alati head ja kõik halvad ei pruugi alati olla halvad. Kust tõmmata piir ja mida teha, kui sinud töö aidata vaeseid ja nõrgemaid aga kes lähemal uurimisel seda üldse ei ole. Tasakaal maailmas on löönud kõikuma.....
You Might Also Like

0 kommentaari

CC BY-NC-ND