CCXLVIII

10:16

ehk ilusad inimesedTäna on üliilus hommik ja ma lähen trenni peatselt. See nädal 3/4 jõudnud, viimaks ometi. Suusatama võiks ka minna, see muudab nii positiivseks. Üleüldse on elu ilus.  :)
Käisin Stina juures eile, tegime vaarika-banaani-ploomimahla-jäätisekokteili, nomnom.

Mõtlesin suusatama minna, aga siis tuli Alice siia!!! Temaga kaasnesid ka burgerid, viineripirukad, aprikoosikook. Võrratu! Vaatasime Hugot. Super film, lihtsalt super.


Hugo
2011
Martin Scorsese
Asa Butterfield, Chloe Moretz
10/10

Hugo Cabret on orb, kes elab Pariisi raudteejaamas. Ta isa oli kellameister ja nad parandasid koos automatonit. Kohalikus muuseumis oli tulekahju ja poisi papa hukkus. Ta kolis oma onu juurde raudteejaama elama. Too oli joodik ja kadus üsna varsti, leides oma huku Seine's. Hugo jätkas mehe tööd kellade üleskeerajana, samal ajal ka automatoni jaoks juppe otsides. Kui lukku sekkus ka raamatukoist seiklusteotsja Isabelle, läks raudteejaamas paras mürgel lahti.
Filmis on ka ajaloolisi detaile, mis kindlasti viie Oscari saamisel oma rolli mängisid. Juttu on Georges Melies't, kes oli üks esimesi filmimeistreid, lõi 531 filmi, millest tänaseni ~200 säilinud on.You Might Also Like

0 kommentaari

CC BY-NC-ND